Talált tárgyak
Visszaszámláló
Keresés
Könyvtár
Naptár
2020. április
h k s c p s v
« Már    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok, Kollégák!

Ezúton tájékoztatom Önöket a kialakult koronavírus  helyzettel összefüggő legfontosabb megelőző intézkedésekről 

Minden iskolai programot, ünnepséget, tábort, erdei iskolát, külföldi utazást lemondunk tanulóink, a pedagógusaink és családjaik biztonsága érdekében. A március 13-ra tervezett március 15-i Nemzeti Ünneppel kapcsolatos megemlékezés videofelvételre kerül, osztálytermi szinten ez megnézhető, illetve rádióműsoron keresztüli megemlékezés lesz.

A Lázár Ervin Program keretében szervezett valamennyi esemény határozatlan ideig felfüggesztésre kerül. 

Iskolánkban továbbra is kiemelt figyelmet fordítunk a szükséges fertőtlenítés és takarítás rendszeres elvégeztetésére. Kézmosószer minden mosdóban, osztályteremben, ebédlőben folyamatosan biztosított.  

Kérem Önöket, hogy csak a hivatalos kormányzati tájékoztató oldalon (https://koronavirus.gov.hu) szereplő információkat vegyék figyelembe.

Kérem, hogy azok, akik bármilyen módon kapcsolatba kerülhettek fertőzött személlyel itthon vagy külföldi tartózkodásuk során, ne jöjjenek iskolába, maradjanak otthon és haladéktalanul hívják fel telefonon a háziorvosukat, és kövessék az ő utasításait, ezen kívül más teendőjük nincsen.

A helyes kézmosásról szóló videókat a https://koronavirus.gov.hu/megelozes linken érhetik el. 

 Tisztelettel:

Czibuláné Arany Szabó Ágnes

tagintézmény-vezető

Hozzászólás küldése

QR Code Business Card