Forgó Morgó


Az APPLiA Magyarország Egyesülés szervezésében mesekönyv illusztrációs rajzpályázaton vettek részt tanulóink. A Lehetséges című könyv a vízhez kapcsolódó környezetvédelmi tudnivalókkal ismerteti meg a gyerekeket.

Bohák Viktória (2.b osztály) és Ungi Gréta (4.b osztály) Különdíjban, Macsek Enikő Közönségdíjban részesült. A kiadványban megjelentek még az alábbi tanulók munkái: Balog Péter (2. b osztály), Elekes Zoé (2. b osztály), Németh Lili (2. b osztály), Ördög Edina (2. b osztály), Gál Anett (3. b osztály), Gonda Péter (3. b osztály), Kiss Petra (3. b osztály), Mészáros Nóra (3. b osztály), Nagy Krisztián (3. b osztály), Szabó Kata (3. b osztály), Puskás László (4. b osztály), Rohács Zsuzsanna (4. b osztály), Sigmond Dóra (4. b osztály) és Stanka Adél (4. b osztály).

Iskolánk, a tanulóink kiemelkedő munkájának köszönhetően – a 72 darab könyvbe kerülő illusztrációból 24-et Sándorfalvi kisdiák készített – különdíjban részesült és egy nagyképernyős televíziót nyert. Az Ozone Network Revolúció magazin televíziós stábja kisfilmet készített Macsek Enikővel. A műsor március 30-án 10.00 órakor és március 31-én 10 órakor kerül adásba az Ozon Network csatornán. Ezt követően a Forgó Morgó pályázat facebook oldalán, a saját YouTube csatornájukon is megtekinthető lesz!

Hozzászólás küldése

QR Code Business Card